Pažintinė ekskursija į Druskininkus, Liškiavą, Merkinę

2017 m. rugsėjo 26 dieną mūsų mokykloje vyko netradicinio ugdymo Kultūrinė –Muziejų diena. 5-10 klasių mokiniai išvyko į Druskininkus, Liškiavą, Merkinę.

Apžiūrėjome Druskininkų miesto įžymias vietas: bažnyčią, cerkvę, Vytauto Didžiojo paminklą, muzikinį fontaną. Plaukėme Nemunu į Liškiavą ir grožėjomės rudeniniais gamtos vaizdais.Pamatėme senos pilies griuvėsius, didingą Šventos Trejybės barokinę bažnyčią, dominikonų vienuolyno ansamblį.

Neišdildomą įspūdį visiems paliko senas žymus Lietuvos miestas Merkinė. Aplankėme Dzūkijos parko muziejų, kopėme į piliakalnį, žvalgėmės po Merkinės apylinkes.

Grįžome pilni nuostabių įspūdžių ir puikios nuotaikos.

Druskininkai

Nuotraukas galite pamatyti čia.

Mokytoja Miroslava