Išvyka į Lietuvos kinologijos centrą

Lapkričio  3 dieną, besibaigiant rudens atostogoms, 5a klasės mokiniai išvyko į Lietuvos kinologijos centrą. Vaikai buvo supažindinti su bendromis šunų mokymo taisyklėmis. Kinologijos centro darbuotojai mums papasakojo, kokie šunys yra tinkami ir kaip jie atrenkami tarnybai. Apžiūrėjome šunų laikymo sąlygas, matėme vis dar besidarbuojančius šunis ir tuos, kurie tarnybai jau yra netinkami dėl amžiaus ar ligų. Vėliau centro kinologai pademonstravo, kaip yra apmokomi šunys – žaidimo būdu. Tarp jų buvo 5 mėnesių amžiaus brolis Harley su sesute Širše, kurie mokinius ypač sužavėjo. Vėliau, trejų metų tarnybinis šuo vardu Banditas pademonstravo savo įgūdžius, ieškant narkotinių medžiagų bei nusikaltėlio sulaikymo operaciją.

Moksleiviai  labai intensyviai klausinėjo instruktorių apie šunų apmokymą, tolimesnį jų darbą ir gyvenimą po tarnybos. Pabaigoje visi norintys galėjo nusifotografuoti ir paglostyti jaunus šunelius.

5a klasės auklėtoja Lidija

kino1 kino2 kino3 kino4