Magijos teatras „DiArchy“

Sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti.  O kai kalbama apie magiją ir fokusus – tuo labiau..

Lapkričio 10 dieną mūsų mokykloje svečiavosi magijos teatras „DiArchy“. Brolio ir sesers duetas – Arvydas ir Diana susirinkusiems mokiniams bei mokytojams parodė įvairių magijos triukų ir greitai visus įtraukė į stebuklingą magijos pasaulį. Porą triukų iliuzionistai atliko su mokinių pagalba ir tuo, bent akimirkai, leido patikėti, kad viskas įmanoma. „Visi turime svajonių, o magija leidžia pajusti, kad jos visos gali išsipildyti“ – sakė magas Arvydas. Pasirodymo pabaigoje iliuzionistas pamokė vaikus vieno triuko.

Mokiniai liko sužavėti ir dar ilgai aptarinėjo magijos teatro ,,DiArchy“ pasirodymą.

Pradinių klasių mokytoja Valentina Višniakova20171110_093245

Nuotraukas galite pamatyti čia.