Išvyka į teatrą

„Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre“  –  sakė rusų teatro aktorius ir režisierius Konstantinas Stanislavskis. Nėra vaiko, kuris nemėgtų pasakų. Lapkričio 15 dienos popietę,  puikiai nusiteikę pradinių klasių mokiniai,  turėjo galimybę Vilniaus Kameriniame teatre pamatyti spektaklį – pasaką  „Kaк  Koщeй Бeccмepтный жeнилcя“, kurį pristatė Jaunimo teatras iš Mogiliovo.

Spektaklio metu salėje vyravo tyla, tik kartais pasigirsdavo vaikų juokas.  Visus  sužavėjo profesionalių aktorių vaidinimas, gražūs kostiumai, dekoracijos.

Tokios išvykos tikslas  – ugdyti jausmus, pažinimo išgales, padėti įgyti teatro kompetencijos pagrindus ir jais pasinaudoti klasės ir mokyklos kultūriniame gyvenime.

Vaikai turėtų lankyti spektaklius , nes  išeidami iš teatro visada išsineša kažką gražaus ir prasmingo. Taip buvo ir šį kartą.  Pakilios nuotaikos ir dalindamiesi patirtais įspūdžiais, mokiniai grįžo į mokyklą. Smagi kelionė baigėsi, bet  įspūdžiai ir teigiamos emocijos išliks ilgam.

Pradinių klasių mokytoja Valentina Višniakova

DSC01706 (002) DSC01707 3