Keramikos kūrybinių darbų parodėlės ,,Ruduo” ir ,,Mano namai”

Keramika – seniausias ir nesenstantis amatas, išlaikantis savo reikšmę iki šių dienų materialinėje bei dvasinėje kultūroje. Jau nuo senų laikų žmonės vienaip ar kitaip puošė savo buities rakandus, o ypač indus maistui paduoti.

Kūrybinių darbų parodėlių ,,Ruduo” ir ,,Mano namai” rengime  dalyvavo 1-5 klasių mokiniai. Šiuolaikinis technologinis ugdymas turi būti suvokiamas kaip procesas, kuriame integruojama kūryba, kūrybinės idėjos bei jų praktinis įgyvendinimas, formuojami įgūdžiai, gebėjimai, vertybės ir supratimas. Toks požiūris padeda ugdyti ne vykdytoją, o smalsią, mąstančią, kūrybingą, iniciatyvią ir atsakingą asmenybę. Atlikdami kūrybinius darbelius mokiniai susipažino su senomis ir naujomis tradicijomis, atlikimo būdais, medžiagomis, dekoravimo technikomis, panaudojimo galimybėmis, jų pritaikymu ir priežiūra. Įgijo darbų planavimo ir organizavimo patirties. Visi mokiniai dirbo su įkvėpimu, o kūrybiniai darbeliai lapkričio 17 dieną papuošė mūsų mokyklos erdves.

Paruošė technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė

20171117_103447[1]20171117_095211