Paskaita „Renkuosi sveikatą“

Lapkričio 15 d. mūsų mokykloje svečiavosi  gydytojas rezidentas Bjornas Midttun, kuris  skaitė paskaitą „Renkuosi sveikatą“ 7-10 klasių mokiniams. Tai dalis tabako prevencijos projekto „Mano laisvi pasirinkimai“, kuriame mokykla dalyvauja nuo šio rudens. Jo tikslas – sudaryti jaunimui galimybę gauti efektyvią pagalbą ir palaikymą, norint mesti arba nepradėti rūkyti.

Paskaitos tikslas – mokinius informuoti apie tabako žalą ir išsiaiškinti, kaip ji susijusi su jų gyvenimo tikslais, tolimesniu gyvenimo planavimu. Paskaitos eigoje mokinių  buvo prašoma įvardyti savais žodžiais, ką jie žino apie tabaką,  jo žalą ir paaiškinami dažnai girdimi, bet prastai suprantami žodžiai, kaip „infarktas“ ar „vėžys“. Akcentuota ne tik žala asmeniui, bet ir visuomenei, kad mūsų pasirinkimų pasekmės neapsiriboja mumis.

Mokyklos Mokyklos administracija

20171117_091338