Kalėdų Senelio belaukiant

Gruodžio 6 d. į mūsų mokyklą  tradiciškai, kaip ir kasmet, atvyko ilgai lauktas Kalėdų Senelis ir svečiai iš Poznanės. Ši viešnagė nudžiugino mūsų mokyklos moksleivius, kurie gavo daug saldžių dovanų.

Vaikai  ir mokytojai paruošė puikią koncertinę programą. Neformaliojo ugdymo pedagogės Irenos Šeibak vadovaujama vokalinė grupė, padainavo ,,Otwórz oczy”, ,,Przybyli z nieba”. Šokių  ansamblio ,,Strumyk”   jaunesnė ir vyresnė grupės, vadovaujamos choreografės Lidijos Voitkevič, svečių akį džiugino ,,Walc Wileński”, ,,Suita Kaszubska”, ,,Klapok”, ,,Polka Wileńska” šokiais ir siuitomis. Lenkų kalbos mokytoja  Miroslava  Naganovič  ir pradinių klasių mokytoja Valentina Višniakova  paruošė  mokinius, poezijos skaitymui.

Svečiai liko sužavėti.

DSC01997 DSC01999 DSC02001