Paroda – konkursas „Pats gaminu Prakartėlę“

Riešės gimnazijoje jau tradiciškai, nuo 2017 m. advento pradžios, vyksta paroda – konkursas „Pats gaminu Prakartėlę“, kuri tęsis iki 2018 m. sausio 6 d. Konkurso dalyviai – mokiniai ar mokinių komandos iš Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų. Šiais metais parodoje eksponuojamos Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos 5a, 5b ir 6a, 6b mokinių komandiniai darbai.  Parodoje eksponuojamos 1-4, 5-8 ir 9-12 klasių mokinių pagamintos prakartėlės. Mūsų mokyklos mokinius ruošė technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė ir tikybos mokytoja Olga Milinkevič.

Kiekviena prakartėlė  dvelkia originalumu, savitumu, atskleidžia didžiulį mokinių kūrybiškumą. Kviečiame apsilankyti parodoje!

Paruošė technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė

zdjecia 2017 123Nuotraukas galite pamatyti čia.