Pirmokų krikštynos

Viena gražiausių švenčių Vilniaus Pavilnio pagrindinėje mokykloje yra jauniausių draugų priėmimas į pilnateisiškų bendruomenės narių gretas.

Šią ypatingą dieną pirmų klasių mokiniai išgyveno labai džiaugsmingai. Šventėje dalyvavo mokyklos direktorius Artur Valiučko, direktoriaus pavaduotoja Jūratė Venciuvienė, tėvai, mokiniai, mokytojai bei auklėtojai. Pirmokai įtikino visus, kad yra pasiruošę laikytis taisyklių, kurios palengvina funkcionavimą mokykloje bei bendraamžių grupėje, ir gali iškilmingai prisiekti jų laikytis.

Pirmokams prisiekus, mokyklos direktorius bei pavaduotoja simboliškai liesdami pirmoko petį dideliu pieštuku tarsi stebuklinga lazdele, įvedė jauniausius į mokinių gretas. Priesaikos davimą karūnavo puikių diplomų įteikimas bei vyresnių mokinių sveikinimai.

Pirmokų vardu dėkojame visiems,  prisidėjusiems, kad šventė būtų ypatinga ir nuostabi.

O visiems pirmokams linkime daug sėkmės siekiant žinių bei sveikiname jų tėvelius, turinčius tokius nuostabius vaikus.

Pradinių klasių mokytoja Jelena Ščiglo ir vyr. mokytoja Helena Ulevič

IMG_0173Nuotraukas galite pamatyti čia.