Konkursas ,,Diktanto meistras”

Nuo seno aišku: kas moka žodį – randa kelią, o mūsų, mokytojų, užduotis – vaikus išmokyti ne tik gražiai kalbėti, bet ir taisyklingai, tvarkingai rašyti. Šiuos gebėjimus atskleidžia diktantas.

Sausio 10 d. Valstybės atkūrimo šimtmečio proga, vyko geriausiai rašančio pradinuko konkursas „Diktanto meistras”.

Organizuodami konkursą siekėme atkreipti mokinių dėmesį į taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo kultūrą, teikti galimybę atskleisti savo gebėjimus, įvertinti kiekvieno dalyvio pradinį raštingumą.

Konkurso dalyviai rašė nelengvą diktantą, reikalavusį prisiminti įgytas žinias ir įgūdžius. Buvo vertinama rašyba, skyryba bei rašto kultūra – tvarkingumas, taisyklingas teksto išdėstymas. Vaikai buvo pasiruošę atsakingai, taikė svarbiausias rašybos ir skyrybos taisykles.

Me tikrai galime gėrėtis dailia pradinukų rašysena, tvarkingais darbais.

Geriausiai tarp antrokų diktantą parašė Uršulia Kodz, Darekas Voinovskis, Adrianas Bumbul, Milana Bloško ir Patrikas Kumpickis. Tarp trečiokų išsiskyrė Arianda Fiodorova, Viktorija Bražalovičiūtė, Arina Kudriašova, o tarp ketvirtokų – Mateušas Valiučko, Danielius Puiša ir Kamila Mia Galan.

,,Diktanto meistrais” tapo 3b klasės mokinė Gabriela Buslovič ir 3a klasės mokinys Gabrielius Mažulis.

Sveikiname!

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova

image-0-02-05-2d6b1777fb98e113589ed614e620b592ac7f4894be19412ada216765b63aaa6d-V

Nuotraukas galite pamatyti čia.