Keramikos kūrybinių darbų parodėlė „Vienas iš šimto ateities ženklų Lietuvai“

Mūsų mokyklos keramikos darbų paroda skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio dienai „Vienas iš šimto ateities ženklų Lietuvai“.

Parodoje dalyvavo 1-5 klasių mokiniai. Mokiniai savo darbuose norėjo perteikti Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dvasią – ,,Laisvė būti savimi“, savo laisvos šalies nepriklausomais kūrėjais, gebančiais matyti jos grožį ir nesenkančią prasmę. Atlikdami kūrybinius darbelius „Vienas iš šimto ateities ženklų Lietuvai“ mokiniai susipažįsta su senomis ir naujomis tradicijomis, atlikimo būdais, darbo operacijomis, medžiagomis bei dekoravimo technikomis. Kuriant savo kūrybinius darbelius, mokiniai stengėsi išvengti nepageidaujamų savybių, o gavus naujoms savybėms, panaudoti naujiems tikslams.

Visi mokiniai dirbo su įkvėpimu, o kūrybiniai darbeliai vasario 1 dieną papuošė mūsų mokyklos erdves.

Linkime išlaisvinančios Dvasios Jums, o širdyje teskamba: „Dieve, laimink Lietuvą!“

Paruošė technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė

20180131_083340Nuotraukas galite pamatyti čia.