Sveikiname mažosios matematikos olimpiados nugalėtojus

„Matematiką reikia mokytis vien dėl to, kad ji valdo protą“. (Lomonosovas)

Žmogui yra būdinga siekti spręsti iškilusias problemas bei veržtis į sėkmę. Kad šios pastangos būtų vaisingos, reikia žinių ir protinių sugebėjimų. Kuo daugiau mokaisi ir įsidėmi, tuo daugiau išmanai.

Mūsų mokykloje sausio 31 dieną įvyko mažoji matematikos olimpiada skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Olimpiadoje dalyvavo 5-10 klasių moksleiviai.

Pagrindinis tikslas buvo lavinti ir tobulinti visus įgytus matematinius įgūdžius bei gebėjimus, skatinti mokinių mąstymo procesus, skatinti teorines žinias taikyti praktikoje, bei atrinkti mokinius, kuriems labiausiai sekasi greitai ir teisingai pritaikyti matematikos žinias.

Geriausius rezultatus pasiekė šie mokiniai:

Sidarevič Rafael 8A – 96%

Baltroš Nadežda 6B – 87%

Baltroš Arsenij 6B – 84%

Gavrilčenko Artiom 5B – 82%

Černiavski Maksim 8B -76%

Sinyavskiy Makariy 5B-76%

Parengė: tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė vyr. mokytoja Lidija Voitkevič