Edukacinė pamoka (išvyka) ,,Mano medalis Lietuvai”

Kovo 9 dieną Pavilnio pagrindinės mokyklos 5-7 klasių mokiniai vyko į netradicinę technologijų pamoką kitoje erdvėje ,,ADI Keramikos Studijoje“ (Algirdo g. 35, Vilnius). Ten dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Mano medalis Lietuvai” bei ekskursijoje po keramikos studiją.

Užsiėmimo metu mokiniai buvo supažindinti su keramikos technika, keramikos pagrindais. ,,ADI Keramikos studijoje“ turėjome galimybę pasigėrėti keramikos darbų ekspozicija. Renginio metu mokiniai buvo pakviesti atlikti kūrybines užduotis – ,,Mano medalis Lietuvai”. Dalyviai turėjo galimybę sukurti savo asmeninį medalį Lietuvai, sužinojo, kas tai yra glazūra, bei kam ji yra naudojama keramikoje. Kai kurie mokiniai, pirmą kartą dirbo su moliu. Visi moksleiviai patyrė džiaugsmą kurdami savo medalius. Veiduose švytėjo laiminga šypsena. Po įdomios ekskursijos bei keramikos užsiėmimo, mokiniai aptarė patirtis prie arbatos „McDonald’s“ restorane.

Sukūrę savo medalius ir atsigėrę arbatos, visi grįžo laimingi namo.

Netradicinės pamokos organizatorė technologijų ir dailės mokytoja Edita Kazakevičienė

20180309_112817Nuotraukas galite pamatyti čia.