„Protų mūšis“, skirtas Lietuvos 100-mečiui paminėti

Kovo 15 d. Lietuvos šimtmečio šventę minėjome judriai ir gudriai. Gudragalviai 7-8 klasių moksleiviai dalyvavo „Protų mūšyje“ – „Misija – pažink laisvą Lietuvą“. „Protų mūšio“ klausimai, kuriuos parengė mūsų mokyklos mokytojos lituanistės, buvo susiję su Lietuvos literatūra, istorija, geografija, kultūriniu paveldu ir įžymiais žmonėmis. Klausimų teko ir rimtų, ir smagesnių, verčiančių pamąstyti  kūrybiškiau, žaismingiau. Visos komandos pasirodė puikiai, o šventės metu jautėme mokinių bendrystę.

„Protų mūšį“ papuošė 5 b klasės mokinio Rafalo Sinkevič uždegantys šokiai. 7 b klasės mokinė Monika Varpiotaitė džiugino žiūrovų ausį nuostabiąja daina. Ne tik dalyvaujančios komandos, bet ir žiūrovai miklino savo protus apie Lietuvos kraštą.

Nugalėtojais tapo gudragalvių 8 b klasės komanda „Protų karaliai“. Antrą vietą užėmė 8a klasės mokiniai („Laisvi“). Trečios vietos nugalėtojais tapo 7 b klasės komanda „Knygsargiai“.

Komisija ir mokytojos lituanistės apdovanojo moksleivius diplomais bei simboliškomis šimtmečio dovanomis. Visgi svarbiausia, kad mūsų jaunoji karta žaismingai ir įdomiai gilino žinias apie mūsų gimtąjį kraštą – Lietuvą.

Organizatorės: lietuvių kalbos mokytojos E. Ališauskienė, M.Kožemiakinienė

29244438_1549005745149011_8283844925787734016_oNuotraukas galite pamatyti čia.