Pasaulio anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“

2018 m. kovo 23 dieną Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijoje vyko žymus pasaulio anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“, kurio tikslas – taisyklingai ištarti anglų kalbos abėcėlės raides. Konkurse dalyvavo Vilniaus miesto ir Vilniaus regiono tautinių mažumų mokyklų mokiniai. Renginį organizavo Amerikos bei Lietuvos abiturientų asociacija (JAV – LT alumni association) ir Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos anglų kalbos mokytojos.

Mūsų mokyklai atstovavo 8 a mokinys Rafael Sidarevič, kurį paruošė mokytoja Renata Myškina ir 9 b klasės mokinė Arina Kondratjeva, kurią parengė mokytoja Marina Buša. Moksleiviai turėjo įvardyti žodį, ištarti jį paraidžiui ir pakartotinai įvardyti. Užduotis buvo „ne iš kelmo spirta“ – mokiniams reikėjo išmokti 600 žodžių. Nors nugalėtojais tapti nepavyko, bet užtat įgijo naujų mokymosi įgūdžių. Už dalyvavimą mūsų mokyklos atstovams buvo įteiktos padėkos.

Renata Myškina

20180323_130959 20180323_131637