Edukacinė netradicinė pamoka ,,Pažinkime geležinkelį”

Balandžio 10 d. 7 b klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje Vilniaus geležinkelio stoties muziejuje.

Į muziejų nuvažiavome traukiniu maršrutu Pavilnys – Vilnius. Geležinkelio stotyje apžiūrėjome lauko ekspoziciją, peronus, bilietų kasas. Geležinkelių muziejuje žaidimo ,,Kas valdo traukinius?” metu susipažinome su geležinkelininkų profesijomis. Ekspozicijų salėje pamatėme daug autentiškų eksponatų ir modelių. Maketų salėje mus pradžiugino žaismingai riedantys maži traukinukai .

Išvyka leido daugiau sužinoti apie geležinkelininko profesiją  bei patirti aibę teigiamų emocijų.

Karjeros mokytoja Jadvyga Šliachtovič

09Nuotraukas galite pamatyti čia.