Kūrybinė darbų paroda ,,Quilling“

Gegužės pradžioje mūsų mokyklos erdves papuošė kūrybinė darbų paroda ,,Quilling“.

Manoma, kad kvilingo meno rūšį pradėjo praktikuoti Italijos ir Prancūzijos vienuoliai net XV amžiuje. Ši technika vis dar nepamiršta, o jos gerbėjų atsiranda tiek tarp suaugusių, tiek ir tarp mažųjų mokyklos amatininkų

,,Quillingparodoje dalyvavo mūsų mokyklos auklėtinės – 7b klasės mokinės. Iš pradžių mokinėms buvo paaiškinta kvilingo technika, kad jos sugebėtų sukurti nuostabius kūrybinius paveikslus. Mokiniams šis užsiėmimas yra ypač naudingas, nes kvilingas reikalauja kruopštumo, susikaupimo, o pati technika lavina smulkiąją motoriką, formuoja tikslius pirštų judesius. Ši technika gali būti naudojama su įvairiomis medžiagomis, tačiau mūsų mokyklos auklėtinės atliko iš popieriaus, nes šiuo metu tai itin populiaru ir paprasta. Iš pradžių mokinės turėjo pagaminti rėmelį iš balto A3 popieriaus lapo, kuris reikalavo daug kantrybės, kruopštumo ir meninės nuovokos. O tik vėliau papuošė kvilingo technika savo paveikslus.

Papuošti mokyklos erdves buvo vienas malonumas mūsų mokyklos mokinėms!

Parengė Edita Kazakevičienė

20180509_084610Nuotraukas galite pamatyti čia.