Muilo burbulų šou

Gegužės 10 dieną mūsų mokykloje svečiavosi  kūrybinė studija „Saulutė”, kuri  pristatė žaismingą ir nuotaikingą spektaklį su muilo burbulais, kur laivo kapitonas ir jo padėjėjas plaukė ieškoti stebuklingos burės. Mokiniai padėjo jį surasti: spėjo mįsles ir atsakė į užduotus klausimus.

Buvo daug staigmenų ir paslapčių. Spektaklio metu mokiniai pamatė visą spektrą įvairiausių triukų: į orą kilo įvairios formos dideli ir maži spalvoti burbulai. Netgi vaivorykštė pasirodė!

Už gerą nuotaiką ir pagalbą spektaklio pabaigoje mokiniai gavo prizą: kiekvienas vaikas buvo patalpintas į didelį muilo burbulą.

Visus  sužavėjo profesionalių aktorių vaidinimas, gražūs kostiumai, dekoracijos ir  smagi muzika.  Pakilios nuotaikos ir dalindamiesi patirtais įspūdžiais, mokiniai grįžo į klases.  Smagi kelionė baigėsi, bet  įspūdžiai ir teigiamos emocijos išliks ilgam.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova

image-0-02-05-f928f74760342644c69166c31187cfc4f7a4e476d0a31f9a8ddf8093edbb7709-V(1)Nuotraukas galite pamatyti čia.