Poilsio ir pramogų centre „Belmontas“

Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniams nuskambėjo taip ilgai lauktas paskutinysis skambutis.

Todėl džiaugsmo kupini 5 b klasės mokiniai kartu su auklėtoja nusprendė atsikvėpti nuostabiajame „Belmonto“ pramogų ir poilsio centre. Atvažiavę automobiliu į „Belmontą“ patekome prie Prancūziškojo malūno komplekso, aplink kurį įkurtas parkas su daugybe dekoratyvinių augalų, didžiuliu fontanu, tvenkiniais, liepteliais, akmenimis grįstais takais bei su senoviškų padargų ir mechanizmų ekspozicijomis. Auklėtiniai ištrūko iš šalimais esančio didmiesčio: lakstė akmenimis grįstais takeliais, karstėsi vaikų žaidimų aikštelėje, pasigėrėjo krioklių ir slėnių vaizdais bei pasiklausė upelio čiurlenimo. Vilnios vingyje įrengtoje lauko kavinėje ,,Belmonto kriokliai” užkandžiavo ir numalšino troškulį.

Lydimi puikios vasariškos nuotaikos mokiniai grįžo į savo gimtuosius namus.

004Nuotraukas galite pamatyti čia.