Akcija „Uždekim vėlinių žvakutę“

Vėlinės – tai gedulo ir rimties šventė, tai gyvųjų ir mirusiųjų suartėjimo, pabendravimo laikas, tai ramybės ir tylos diena. Brangiausia mūsų dovana mirusiesiems – žvakių šviesa ir malda.

Norėdami priminti vaikams, kad negalima užmiršti artimųjų net tada, kai jų nebėra, mokytojos su pradinių klasių mokiniais inicijavo gražią pilietinę akciją „Uždekim vėlinių žvakutę“. Mokiniams buvo pravesta integruota tikybos ir gimtosios kalbos pamoka „Atmintis – tai dovana tiems, kurie jau išėjo…“  Paskutinę savaitę prieš atostogas mokiniai su jais lydinčiomis mokytojomis vyko į Pavilnio kapines, kur pagerbė mirusiuosius ir uždegė žvakutes ant AK kareivių ir kitų nebelankomų kapų. Norintys sukalbėjo maldeles už mirusius.

Vaikai žvakės šiluma sušildė savo rankas ir širdį, jautėsi pakylėti atlikę gerą darbą.

Pradinių klasių vyr.mokytoja Valentina Višniakova

DSC03219Nuotraukas galite pamatyti čia.