Kūrybinė darbų paroda ,,Arbatos padėkliukai iš akmenukų“

Šių metų spalio 23 dieną mūsų mokyklos foje papuošė kūrybinė darbų paroda ,,Arbatos padėkliukai iš akmenukų“. Tai pirmieji akmenukų pagalba sukurti kūrybiniai darbai.

,,Arbatos padėkliukų“ parodoje dalyvavo mūsų mokyklos 6a ir 7a klasės mokiniai. Iš pradžių mokiniams buvo paaiškinta padėkliukų idėja, vėliau pateikta padėkliukų forma, tam, kad jie sugebėtų atlikti nuostabius kūrybinius darbus. Mokiniams šis užsiėmimas yra naudingas, nes konstrukcinių medžiagų technika reikalauja daug kruopštumo, susikaupimo, lavina smulkiąją motoriką.  Pirmiausia mokiniai perpiešė padėkliuko formą ant storo kartono, o vėliau iškirpo. Buvo panaudota konstravimo technika. Klijais pva mokiniai užtepė visą padėkliuko formą, stengėsi vandens nenaudoti. Ant paruošto kartono mokiniai klijavo nedidelius akmenukus ir paliko džiūti. Kol klijai džiūvo, mokiniai ruošė darbo vietas lakavimui. Kiekvienas mokinys turėjo atskleisti savo meninį suvokimą, savo arbatos padėkliuko charakterį. Netrukus išryškėjo pirmieji konstrukcinių medžiagų kontūrai – nuostabūs ,,Arbatos padėkliukų iš akmenukų“ darbai.

Visas konstrukcinis-kūrybinis darbas reikalavo daug kantrybės, kruopštumo ir meninės nuovokos.

Mokiniai sugebėjo puikiai atlikti savo kūrybinius darbus ir papuošti mokyklos erdves!

Parengė technologijų ir dailės mokytoja Edita Kazakevičienė

20181023_153222Nuotraukas galite pamatyti čia.