TARPTAUTINIS PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS ,,SPALVOTI ŽODŽIAI”

Lapkričio mėnesį mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo  Tarptautiniame pradinių klasių konkurse ,,SPALVOTI ŽODŽIAI”, skirtame vaikų poetės V.Palčinskaitės 75-metų sukakčiai paminėti.

Konkurso tikslas – ugdyti mokinių skaitymo įprotį bei skatinti mokinius domėtis, skaityti, analizuoti, pastebėti ir pajausti poezijos grožį, skatinti mokinių kūrybiškumą ir išradingumą.

3a klasės mokinys Pavel Gaidamovič, 1bklasės mokinys Daniel Pavlovskij ir 2b klasės mokinys Nikita Persijanov pateikė kūrybinius darbus, atliktus mišria technika.

Laureatai bus paskelbti gruodžio 20 d. Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos svetainėje www.vienuolio.vilnius.lm.lt 19. Kiti dalyviai bus apdovanojami padėkomis.. Iki gruodžio 20 d. bus parengta parodos – konkurso elektroninė knyga su laureatų darbais bei parodos akimirkomis. Elektroninė knyga skelbiama www.vienuolio.vilnius.lm.lt

Linkėme jiems sėkmės!

Pradinių klasių vyr. mokytojos Valentina Višniakova ir Jelena Ščiglo