XVII Vilniaus ir Rytų Vilnijos krašto skaitovų konkurso „Šimtas eilėraščių Lietuvai“ – I etapas ,,Su knygą per pasaulį”

Lapkričio 20 dieną mūsų mokykloje vyko tradicija tapęs  XVII Vilniaus ir Rytų Vilnijos krašto skaitovų konkurso „Šimtas eilėraščių Lietuvai“ – I etapas „Su knyga per pasaulį“. Šis konkursas mokykloje vyksta kiekvieną rudenį. Jam vaikai ruošiasi iš anksto. Skaitovai deklamavo lenkų ir rusų autorių kūrinius. Visi labai stengėsi, todėl pasirodymai buvo įdomūs, įvairūs. Poezija ir proza mokinių lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai, jie puikiai perteikė kūrinių nuotaiką, mintį.

Mokinių raiškųjį skaitymą vertino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Venciuvienė, lenkų kalbos vyr. mokytoja Miroslava Naganovič, rusų kalbos vyr. mokytojos Svetlana Bliznik ir Ana Uspenskaja ir muzikos vyr. mokytoja Jadvyga Šliachtovič. Vertinimo komisijos narėms teko nelengva užduotys išrinkti geriausius iš gana gausaus skaitovų būrio.  Nugalėtojais tapo :

Daniel Volčiok 1kl.

Liubov Skripkina 2 kl.

Veronika Artiomova 2 kl.

Emilija Ivončik 2 kl.

Uršulia Kodz 3 kl.

Lidija Shymchyk 3kl.

Taisija Maksimenko 3 kl.

Viktorija Artiomova 4 kl.

Gabrielė Silevičiūtė 4 kl.

Silvester Gurecki 5 kl.

Andrej Markov 5 kl.

Aliona Jacyna 6 kl.

Margarita Agata Jakubėnaitė 6 kl.

Konkurso pabaigoje direktoriaus  pavaduotoja ugdymui Jūratė Venciuvienė padėkojo visiems dalyviams, palinkėjo ateityje aktyviai dalyvauti įvairiuose konkursuose,  toliau skleisti savo kūrybinius gebėjimus, o laimėtojams – sėkmės II skaitovų konkurso etape.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova