RENGINIO PAVADINIMAS : ,,NARIUOTAKOJAI MOKYKLOJE”

Spalio 18 dieną  mūsų mokykloje lankėsi Palangos insektariumas-vienintelis Lietuvoje specializuotas nariuotakojų zoologijos sodas, kurio atstovai  pristatė edukacinę programą  ,,Nariuotakojai mokykloje”.

Mūsų mokyklos priešmokyklinių, pradinių ir vyresniųjų klasių mokiniai turėjo puikią galimybę apžiūrėti gyvus egzotinius eksponatus: įvairius vorus, vabalus, gyvalandes, maldininkus, tarakonus, šimtakojus. Moksleiviai  išgirdo daug naudingos informacijos, sužinojo, kuo tarantulai skiriasi nuo paukštėdų, kokie šimtakojai patys agresyviausi, kurie iš jų  nuodingi o kurie valgomi ir daugybę kitų įdomių dalykų. Bet turbūt labiausiai visus sužavėjo galimybė rankose palaikyti didžiausius pasaulyje Madagaskaro šnypščiančiuosius tarakonus.

Vyr. biologijos mokytoja L. Šablevičienė

IMG_5259Nuotraukas galite pamatyti čia.