Anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“

2019 m. kovo 29 dieną Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijoje vyko anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“, kuriame dalyvavo Vilniaus bei Vilniaus regiono tautinių mažumų mokyklų mokiniai. Renginį organizavo Amerikos bei Lietuvos abiturientų asociacija (JAV – LT alumni association) ir Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos anglų kalbos mokytojos. Mūsų mokyklai atstovavo du mokiniai: Deividas Jasevičius iš 6 a klasės, kurį rengė mokytoja Renata Myškina, ir Ana Kurilčik iš 8 b klasės, kurią rengė mokytoja Marina Buša. Jie turėjo pakartoti sakomą žodį, ištarti paraidžiui ir vėl pakartoti tą patį žodį. Tai buvo nelengva, nes mokiniams reikėjo išmokti 600 žodžių. Deja, nugalėtojais tapti nepavyko, bet už dalyvavimą Deividui ir Anai buvo įteiktos padėkos. Mūsų mokiniai turėjo galimybę ne tik pasirodyti ir įgyti naujos patirties, bet ir pasimėgauti gimnazijos moksleivių anglų kalba atliktomis dainomis, kurios sukūrė jaukią ir šiltą atmosferą.

Renata Myškina

anglu