Pirmokėliai tapo skaitytojais

Mokylos bibliotekoje susirinko pirmokėliai. Siekta susidominti juos knygomis, ugdyti norą skaityti.

Mokiniai susipažino su įvairiais knygų žanrais. Paskui bandė įminti mįsles apie knygas, biblioteką, pasakų veikėjus. Dalyvavo žaidime „Geras ar blogas pasakos herojus“ ir sėkmingai įveikė patarlių konkursą.

Mokiniai susipažino su skaitytojo taisyklėmis, sužinojo kaip saugoti knygas, išgirdo apie knygų reikšmę ir naudą lavinimuisi. Pirmokai papasakojo apie savo namų bibliotekėles. Labai gerai atsakė į klausimus, kaip reikia gerbti knygas, kaip elgtis bibliotekoje. Sėkmingai išlaikę testą, jie  tapo bibliotekos skaitytojais. Pabaigoje visi pirmos klasės moksleiviai davė skaitytojo priesaiką. Po renginio nauji skaitytojai buvo apdovanoti knygomis, knygų skirtukais ir šokoladukais.

Bibliotekininkė

skaitytojai