Sporto šventė

Birželio 10 d.  Vilniaus Pavilnio pagrindinėje mokykloje įvyko sporto šventė. Į ją buvo pakviesta svečių iš Vilniaus Vilnies pagrindinės mokyklos.

Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti bei palaikyti draugišką ryšį su vaikais iš kitos mokyklos. Visi kartu siekė gerų rezultatų sporto rungtyse. Renginio metu patyrė daug gerų emocijų. Mokiniai galėjo dalyvauti net 8 rungtyse: tinklinio, kvadrato, linksmosiose estafetėse, bėgimo estafetėse, jėgos rungtyse, stalo teniso, šaškių ir šachmatų.

Mūsų uždaviniai buvo didinti vaikų motyvaciją užsiimti aktyvia fizine veikla, skatinti juos sveikai gyventi, mankštintis, populiarinti  garbingos kovos ir kilnaus elgesio principus, bendradarbiauti su Vilniaus Vilnies pagrindine mokykla, dalintis gerąją darbo patirtimi.

Šventė pasibaigė virvės traukimu. Vaikai buvo apdovanoti diplomais už I, II, III vietas, taip pat pavaišinti saldainiais ir vaisiais.

Ačiū visiems varžybų dalyviams, kurie garbingai atstovavo mokyklą, bei mūsų svečiams.

Taip pat didelis ačiū mūsų mokytojoms, kurios labai padėjo renginio metu.

Renginio vadovė: kūno kultūros mokytoja Olga Leontjeva – Kurčeikienė

SONY DSCNuotraukas galite pamatyti čia.