Vasaros stovykla 2019 ,,Žaiskime kartu“. Edukacinis užsiėmimas su miškininku „Gyvas miškas”

Jau darželyje ir pradinėse klasėse reikia pamokų gamtoje, nes tai padės formuoti gerus santykius su ja. Birželio 12 dieną mūsų mokyklos stovykloje svečiavosi miškininkas Raimundas Ereminas. Tai žmogus – entuziastas, gamtos pasaulį tyrinėjantis nuo pat vaikystės, nepaprastai mylintis mišką, žinantis apie jį įstabių istorijų ir gebantis įdomiai su vaikais jomis pasidalinti.  Jis supažindino mokinius su miškininko profesija, kalbėjo apie medžius, miške gyvenančius žvėris, net atsinešė dėmėtojo elnio ragus, kuriuos kiekvienas norėjo paturėti savo rankose. Vaikai  ypatingai džiaugėsi žygiu į mišką.

Mokiniai uždavė begalę klausimų, į kuriuos visus noriai ir linksmai atsakė mūsų svečias. Jis džiaugėsi, jog sutiko tiek daug gamtą mylinčių vaikų. Tai pirmas, bet ne paskutinis susitikimas su Raimundu Ereminu.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova

pirmaNuotraukas galite pamatyti čia.