Netradicinės pamokos penktose klasėse „Pažinimo pamokos lysvėje“

Ne tik prasmingai, bet ir smagiai leido laiką su mokiniais biologijos vyr. mokytoja Laura Šablevičienė, užsiimdama sodo ir daržo darbais mokyklos teritorijoje. Ypač šis užsiėmimas buvo naudingas mokiniams, kadangi tai padėjo ugdyti pažinimą ir palaikyti ryšį su gyvąja gamta.

Balandžio 19 dieną 5a ir 5b klasių mokiniai trumpam tapo tikrais sodininkais: sodino gėles, bėrė žemes į lysves, pylė vandenį ir sodino sėklas – salotų, ridikėlių ir prieskoninių daržovių, taip puošdami mokyklos aplinką. Pasimokėme, kaip reikėtų įrengti pakeltas lysves, kaip sodinti augalus, sužinojome, kokia jų nauda žmogui. Penktų klasių mokiniams prižiūrėti daržą, ravėti bei laistyti lysves padėjo 8b ir 6b klasių mokiniai. O birželio pradžioje sulaukėme ir pirmojo derliaus.

Tikiuosi, kad daržovių sodinimas bei derliaus nuėmimas taps mūsų mokyklos bendruomenės švente.

Biologijos vyr. mokytoja Laura Šablevičienė

Visas nuotraukas galite pamatyti čia.