Vasaros stovykla 2019 ,,Žaiskime kartu”. Edukacinė pamoka Lietuvos geležinkelių muziejuje

Birželio 19 dieną stovyklaujantys mokiniai vyko ekskursijon į Lietuvos geležinkelių muziejų. Vaikai susipažino su geležinkelio darbuotojų profesijomis, Lietuvos geležinkelių istorija ir dabartimi. Kino salėje jie žiūrėjo filmuką apie saugų elgesį prie geležinkelio bėgių ir pervažų. Lauko ekspozicijoje apžiūrėjo autentiškus eksponatus ir modelius. Vaikai galėjo įlipti į įvairiausius vagonus, lokomotyvus, pasivažinėti moto drezina. Ekskursiją vainikavo trumpas pasivažinėjimas traukinuku iki Vilniaus oro uosto ir atgal. Pamoka buvo tikslinga, naudinga ir informatyvi. Dabar mūsų pradinukai puikiai žino, kas rieda bėgiais, kaip elgtis prie geležinkelio ir koks sunkus geležinkelininko darbas.

Po pasivaikščiojimo išalkę mokiniai išvyką pabaigė ,,Gusto blyninėje”, kur dalyvavo edukacinėje pamokoje „Gusto picos kepėjas“. Vaikai trumpam tapo kepėjais. Jie patys gamino, kepė, puošė savo rankomis gamintas picas ir skaniai papietavo.

Diena buvo įdomi ir turininga, todėl  mokiniai grįžo kupini naujų įspūdžių bei žinių.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova

20190619_091722

Nuotraukas galite pamatyti čia.