Šventė – lyg įvairių kalbų puokštė

Šių metų rugsėjo 26-ąją šventėme Europos kalbų dieną ir didžiojo rusų klasikos poeto ir rašytojo Aleksandro Puškino 220-tąsias gimimo metines.

Renginio metu aukštesniųjų klasių auklėtiniai skirtingomis kalbomis papasakojo apie Europos kalbų dienos istorinę kilmę ir kultūrinę reikšmę.

Rusų poeto biografiją žiūrovai išgirdo iš dešimtokės Kamilos Osmanovos lūpų, o 6b,7b,10b klasių mokiniai parodė savo aktorinius ir kūrybinius gebėjimus inscenizuodami žymias autoriaus pasakas ir deklamuodami eiles. A.Puškino kūrinio ”Ruduo” ištrauką atliko rusų, lenkų, anglų kalbomis įvairių klasių moksleiviai. Skambėjo romansas “Aš Jus mylėjau…”, kurį atliko 10 kl. mokinys Edgar Jakovič.

Dėkojame aktyviems mokytojams, kurie taip gražiai ir atsakingai parengė moksleivius šventei.

Atskira padėka 10b klasės mokiniams už pagalbą paruošiant salę, muzikinį foną ir skaidrių pristatymą, taip pat renginio vedėjams.

Rusų kalbos ir literatūros vyr. mokytoja A. Uspenskaja