Išvyka į Aleksandro Puškino muziejų

2019 m. rugsėjo 27 d. 5 – 10 klasių mokiniai kartu su rusų kalbos mokytojomis A. Uspenskaja, S. Bliznik ir klasių vadovais nuvyko į Literatūrinį A. Puškino muziejų Markučiuose.

Prie įžymiojo rusų poeto paminklo buvo uždegtos žvakės ir padėta gėlių puokštė A.Puškino atminimui.

Muziejaus darbuotojai maloniai visus sutiko ir surengė pamokas: 5, 6 klasėms – „A. Puškino pasakos“; 7, 8 kl. – „A. Puškino biografija“; 9, 10 kl. – „Romantizmo atspindžiai A. Puškino, A. Mickevičiaus ir Maironio kūryboje“. Pamokų metu moksleiviai ir mokytojai pagilino savo žinias apie poeto biografiją, kūrybą ir jo ryšius su Lietuva.

Mokiniai taip pat dalyvavo viktorinose, žaidė, ieškojo įdomybių. Tai moksleivius sudomino, jie galėjo pademonstruoti savo gebėjimus, kūrybiškumą ir žinias.

Sudominti ir supažindinti moksleivius su poeto A. Puškino asmenybe ir kūryba nusprendė renginio vadovės: A. Uspenskaja, R. Myškina, O. Leontjeva-Kurčeikienė, L. Vojtkevič, S. Bliznik.

Rusų kalbos ir literatūros vyr. mokytoja Ana Uspenskaja

received_613005396305298

Nuotraukas galite pamatyti čia.