Kalėdų Senelio belaukiant

„Žmogus yra didis ne tuo, kiek turi turtų, bet tuo, kuo jis yra; ne tuo, ką turi, bet tuo, kuo dalijasi su kitais“, – Jonas Paulius II.

Gruodžio 5 d. į mūsų mokyklą tradiciškai, kaip ir kasmet, atvyko ilgai lauktas Kalėdų Senelis ir svečiai iš Poznanės. Vis daugiau geros valios ir širdies tautiečių iš Lenkijos įsitraukia į gražią bei kilnią akciją, atvyksta pas mokinius su gausybe dovanų.

Vaikai ir mokytojai paruošė puikią koncertinę programą: pasveikino svečius su šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais. Mokiniai džiugino visus susirinkusius savo dainomis, eilėraščiais ir šokiais. Svečiai liko sužavėti, o vaikai – labai dėkingi. Jie ne tik gavo dovanų, bet pamatė gražų bei kilnų pavyzdį, kaip dosniai dalintis savo gerumu su kitais.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova