Teatralizuotas poezijos ir prozos kūrinių konkursas- festivalis ,,Pasakų šalyje”

Mūsų mokyklos 4b mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių teatralizuoto poezijos ir prozos kūrinių konkurse- festivalyje ,,Pasakų šalyje”. Dalyviai atliko A.S. Puškino kūrybos motyvais paremtą inscenizaciją ,,Pasaką apie mirusią caraitę ir septynis karžygius”, taip pat prozos kūrinius V. Majakovskio ir A. Barto.

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos organizatoriai suteikė mokiniams bendradarbiavimo džiaugsmą, galimybę pamatyti įvairių kolektyvų veiklos rezultatus.

Konkurso- festivalio laimėtojai: Lidija Shymchyk, Taisija Maksimenko, Nikita Kudriavcevas, Viktorija Kulinčenko, Ksenija Sinyavskaya buvo apdovanoti diplomais ir prizais.

Mokinius parengė pradinių klasių mokytoja Tatjana Vorobjova

pasaka