Vilniaus miesto dailės olimpiada ,,Lietuvos raudonoji knyga“

Kovo 6 dieną Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklos Naujosios Vilnios filiale vyko Lietuvos mokinių dailės olimpiados Vilniaus miesto etapas. Kiekvienas dalyvis turėjo pateikti I etapo kūrybinio darbo originalą (A2 arba A3 formato) ir savo kūrybinės veiklos aplanką (A4 formato). Mūsų mokyklos garbę gynė Kamila Osmanova, 10 klasės mokinė, kurią rengė dailės ir technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė.

Mokyklos auklėtinė atliko savo kūrybinį darbą mišria technika. Kūrybiniam darbui buvo skiriamos keturios akademinės valandos.

Tuo metu visiems mokytojams vyko seminarai: „Erdvės problema šiuolaikiniame mene: nuo miesto įsivaizdavimo iki meninės instaliacijos mokykloje“ bei „Ekologinio dizaino ir šiuolaikinių technologijų pritaikymas moksleivių kūryboje“.

Vilniaus miesto Olimpiados laureatų apdovanojimas, padėkos raštų ir atminimo dovanėlių įteikimas visiems dalyviams ir jų mokytojams vyks kovo 26 dieną VDTU patalpose.

Linkime sėkmės mūsų mokyklos auklėtinei!

Dailės ir technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė

IMG_20200306_093954Nuotraukas galite pamatyti čia.