Vilniaus miesto vaikų aplinkosaugos kūrybinių darbų nuotolinis konkursas „Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia“

Kartu su pavasariu, su pirmaisiais žibučių žiedais, su sodų žydėjimu, su gamtos pabudimu į mūsų namus ateina pati gražiausia ir šilčiausia šventė – Motinos diena.    Mama – pats gražiausias žodis žemėje. Jis mus lydi nuo pirmo žodžio, nuo pirmo žingsnio. Nėra ir nebus artimesnio žmogaus, švelnesnių rankų, šiltesnio žvilgsnio už mamos.

Mūsų mokyklos pradinukai  Daniel Volčiok (2a kl) , Martynas Žukauskas (2a kl) , Uršulia Kodz (4a kl)  ir Nikita Persijanov (3b kl) dalyvauja Vilniaus miesto vaikų aplinkosaugos kūrybinių darbų nuotoliniame konkurse „Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia“. Mokinius parengė pradinų klasių vyr.mokytojos Valentina Višniakova ir Jelena Ščiglo.

Kūrybinių darbų tema: dovana Mamai ( Motinos dienos proga).  Konkurso tikslas: ugdyti vaikų meninę saviraišką, aplinkosauginį sąmoningumą ir pozityvų požiūrį į antrinių atliekų kūrybišką panaudojimą, organizuoti vaikų užimtumą nuotoliniu būdu.

Linkime sėkmės mūsų mokyklos auklėtiniams!

Pradinių klasių vyr.mokytoja Valentina Višniakova

koliaas