Vilniaus miesto mokinių Atviruko mamai nuotolinis konkursas „TAU, MAMYTE“

Kokia gali būti didesnė dovana mamai Motinos dienos proga nei jos vaiko dėmesys – nupieštas piešinys, lauke nuskinta pavasarinė gelė ar tiesiog nuoširdus apkabinimas?

Artėjant gražiausiai metų šventei – Mamos dienai, Vilniaus saugaus miesto centras organizavo Atviruko nuotolinį konkursą „Tau, Mamyte“. Konkurso tikslas: puoselėti šeimos vertybines nuostatas, ugdyti gebėjimą išreikšti jausmus: meilę, dėkingumą, pagarbą.

Mūsų mokyklos garbę gynė Daniel Volčiok (2a kl), Martynas Ž ukauskas (2a kl), Pavel Gaidamovič (4a kl), Daniel Mickevič (4a kl), Nikas Ščiglo (1b kl) ir  Sofija Lapenytė (2b kl), kuriuos  parengė pradinių klasių vyr. mokytojos Valentina Višniakova ir Jelena Ščiglo.

Norėdami nudžiuginti savo mamas meniniais sugebėjimais,  pačių pasirinktomis priemonėmis mokiniai sukūrė puikius atvirukus Mamos dienos proga.

Linkime sėkmės mūsų mokyklos mokinukams!

Gražios šventės, mylimos Mamytės!

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova

koliazas2