Anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“

Rugsėjo 28 dieną Tautinių bendrijų namuose vyko anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“, kuriame dalyvavo Vilniaus bei Vilniaus regiono tautinių mažumų mokyklų mokiniai. Konkursas, kaip ir kiekvienais metais, turėjo vykti kovo mėnesį, tačiau dėl pandemijos buvo atidėtas rudeniui. Renginį organizavo Amerikos bei Lietuvos abiturientų asociacija (JAV – LT alumni association) ir Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos anglų kalbos mokytoja.

Mūsų mokyklai atstovavo du mokiniai: Artiomas Gavrilčenko iš 8b klasės ir Danielius Tuminskij iš 9a klasės, kuriuos rengė mokytoja Marina Buša. Jie turėjo pakartoti sakomą žodį, ištarti paraidžiui ir vėl pakartoti tą patį žodį. Tai buvo nelengva, nes mokiniams reikėjo išmokti 600 žodžių. Be to, didelis iššūkis dalyviams buvo tai, kad konkurso vedėja diktavo žodžius nuotoliniu būdu. Nors mūsų mokiniams laimėti nepavyko, bet už dalyvavimą jiems buvo įteiktos padėkos. Artiomas ir Danielius turėjo galimybę ne tik parodyti save, įgyti naujos patirties, bet ir patobulinti anglų kalbos įgūdžius.

Renata Myškina

bee_155404