Priešgaisrinės saugos pamokos

Sveikata – unikali vertybė, gamtos dovanota žmogui. Vaikai, kaip ir kiekvienas suaugęs žmogus, kiekvieną dieną susiduria su eismu keliuose. Didžiausią nerimą jaučia tėvai, išleidžiantys vaikus į savarankišką gyvenimą miesto erdvėse – ar saugiai nuėjo į mokyklą ir grįžo namo. Skubančiame pasaulyje eismo saugumo įgūdžių ugdymas mokykliniame amžiuje yra neišvengiama būtinybė.

Spalio 1d. 1a, 3a, 3b ir 4b klasių mokiniai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, kuriuos organizavo Vilniaus saugaus miesto centras. Priešgaisrinės saugos pamokoje sužinojo, kad ugnis – ir draugas, ir priešas. Išmoko, kaip elgtis pastebėjus gaisrą.

Saugaus eismo pamokoje žiūrėdami prevencinius filmukus, atlikdami praktines užduotis bei atsakinėdami į klausimus, išklausę profesionalius patarimus, mokiniai mokėsi išvengti eisme tykančių pavojų. Suprato, kad išmanyti saugaus eismo taisykles, jų laikytis reikia ir keliaujant miesto gatvėmis, ir būnat užmiestyje, ir leidžiant laiką kieme.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova

2020101 2020102 2020103