Kaip vykdysime veiklą po mokinių rudens atostogų

Miela, mokyklos Bendruomene,

Informuojame, kaip vykdysime veiklą po mokinių rudens atostogų. Svarbiausi aspektai:

• Nuo spalio 26 d. iki lapkričio 2 d. mokinių rudens atostogos.
  • Pradinukai ir priešmokyklinukai grįžta į mokyklą po rudens atostogų.
  • Neformalus ugdymas visiems po atostogų turi vykti  nuotoliniu būdu, jeigu tai neįmanoma, tada veikla iki lapkričio 9 d. yra laikinai stabdoma. Mokytojai sukurtas virtualių pamokų nuorodas ZOOM  išsiunčia mokiniams ir įkelia į Mano dienynas platformą.
  • VDM pradinukams vyks.
  • 5-10 kl. mokiniai po atostogų  (4 dienas) mokosi nuotoliniu būdu. O toliau bus matyti pagal situaciją.  Dalykų mokytojai pagal tvarkaraštį veda  sinchronines pamokas ZOOM platformoje.
  • Dalykų mokytojai sukurtas virtualių pamokų nuorodas siunčia mokiniams ir įkelia į Mano dienynas platformą.
  • Tvarkaraštis ir pamokų laikas nesikeičia.
  • Dalykų užduotis mokytojai talpina ,,Mano dienynas platformoje“.

Labai daug nerimo mūsų aplinkoje. Nesijaudinkit viskas bus gerai. Svarbu saugokite save ir savo artimuosius.

Pagarbiai, Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Venciuvienė