Integruota biologijos ir technologijų pamoka

Spalio mėnesį įvyko integruota biologijos ir technologijų pamoka 7a klasėje „Augalinių ir gyvūninių ląstelių modeliai“. Pamokos tikslas buvo išmokti atpažinti šių ląstelių organeles, taip pat mokėti palyginti augalo ir gyvūnų ląsteles.

Septintokai aktyviai ir kūrybingai dalyvavo integruotoje pamokoje. Per biologijos pamoką mokiniai išmoko pagrindinius principus bei skirtumus kuriant augalinės ir gyvūninės kilmės ląstelių modelius.

Per technologijų pamoką mokiniai pagamino augalinės ir gyvūninės kilmės ląstelių modelius. Tam panaudojo įvairias medžiagas (kartoną, spalvotą popierių, plastiliną ir kitas medžiagas). Atliko visas kūrybines užduotis pagal paveikslėliuose pateiktas schemas.

Mūsų mokyklos septintokai savo kūrybinius-praktinius ląstelių modelius pristatė prieš rudens atostogas, o lapkričio pradžioje „Augalinių ir gyvūninių ląstelių modeliai“ papuošė mūsų mokyklos I aukšto foje.

Biologijos vyr. mokytoja Laura Šablevičienė ir technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė

kol