Autorinė mūsų mokinio paroda

5b klasės mokinys Maksimas Zaicevas labai gabus ir talentingas vaikas. Nuo pirmos klasės savo kūryba buvo išskirtinis. Jo dar mažoje galvelėje telpa tiek daug idėjų. Kaip kruopščiai ir nuosekliai jis atlieka kūrybinius procesus. Kaip puikiai moka paaiškinti iš kokių detalių susideda traukinys, laivai… ir t. t. Jau yra pasiekęs daug meninių laimėjimų. Pavyzdžiui, 2019 m. tapo Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių dailės olimpiados nugalėtoju.

Jis nenustoja domėtis menais ir konstrukciniais dalykais. Šiemet Maksimas nustebino savo autorine paroda ,,Ginkluotė ir karinė technika“, kurią sukūrė būdamas karantine namuose. Kiek daug darbo ir meilės įdėjo mūsų mokyklos auklėtinis matosi kiekviename darbelyje.

Gera turėti tokį gabų mokinį!

Mokinį konsultavo bei aprašė technologijų ir dailės mokytoja Edita Kazakevičienė.