Dailyraščio konkursas ,,Dailus raštas akį glosto“

Dailyraštis – gražus, aiškus ir taisyklingas raštas. Šiandieniniame naujų technologijų pasaulyje rašyti ranka tapo nepopuliaru ir nemadinga, tačiau gražus raštas – tai menas.

Sausio mėnesio 28 – 29 dienomis mūsų mokykloje (nuotoliniu būdu) vyko pradinių klasių dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto“. Tai konkursas, kurio tikslas yra ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, skatinti mokinius laikytis bendrųjų rašto kultūros reikalavimų.

Dalyviai rašė tekstą, kuriame turėjo parodyti ne tik gebėjimą rašyti be klaidų, bet ir gebėjimą taisyklingai rašyti bei jungti raides. Vertinant dailiojo rašto darbus, buvo atsižvelgiama į teksto išdėstymą, rašto aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką. Gražiausiai, tvarkingiausiai, šauniausiai parašė:

Kamilija Zlaeskaja, Kamila Kodz, Uljana Strižen, Andrej Žolonko, Sofija Bondarenko– 1 kl. mokiniai

Nikas Ščiglo, Nestor Tiuchtij, Aleksandr Maloglazov– 2 kl. mokiniai

Dominik Tiuchtij, Sofija Lapenytė, Daniel Volčiok– 3 kl. mokiniai