Vasario 16-oji

Užmiegant tyli
Tai mano gimtinė
Brangiausia šalis.

Vasario 16 – oji – ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų mūsų mokyklos ugdytinių.  Ši diena – mūsų vienybės, valstybingumo atkūrimo ir išsaugojimo simbolis, neatsiejamas nuo pagarbos savo tautos istorijai ir kiekvienam, kovojusiam už galimybę šiandien laisvai švęsti šį didingą įvykį.

Paminėdami šią svarbią kiekvienam dieną, savo rankose laikydami trispalves vėliavėles, priešmokyklinės grupės vaikai klausėsi Lietuvos valstybės himno. Aptarėme Lietuvos Trispalvės spalvų reikšmes, prisiminėme kokioje šalyje gyvename.

Taip pat, šia proga buvo surengta piešinių paroda ,,Aš pažįstu savo kraštą”. Parodoje eksponuoti vaikų piešti piešiniai, Vasario 16 dienai atminti.

Priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja A. Narbut