Lietuvių kalbos viktorina „Kalba mums protėvių palikta“

Vasario 23 dieną,  minint dvi gražiausias Lietuvos šventes: Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną,  mūsų mokykloje vyko netradicinės lietuvių kalbos pamokos.  5 b bei 9-ų, 10-ų klasių moksleiviai dalyvavo viktorinoje „Kalba mums protėvių palikta“.

Viktorinos dalyviai atliko įvairias lietuvių kalbos ir literatūros užduotis. Užduotys reikalavo parodyti dalyvių gudrumą, sumanumą, proto miklumą bei turimas žinias apie Lietuvą, jos istoriją. Visas užduotis mokiniai atlikinėjo su entuziazmu ir dideliu noru. Geriausios, sumaniausios ir išmintingiausios buvo 5 b klasės mokinė Kira Kuzmina, 9 b klasės mokinė Milana Bartosikaitė ir  10 b klasės mokinė Olesia Podberezka. Jų žinios  įvertintos dešimtukais.

Viktorinos tikslas, plėsti mokinių žinias apie Lietuvą, skatinti juos domėtis Lietuvos istorija, literatūra, ugdyti patriotiškumą ir pilietiškumą, buvo sėkmingai pasiektas.

Lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja M. Kožemiakinienė