2021 M. LIETUVOS MOKINIŲ DAILĖS OLIMPIADOS VILNIAUS MIESTO ETAPAS. TEMA: ,,PASAKOS, PATARLĖS, PRIEŽODŽIAI IR MINKLĖS“

Lietuvos mokinių dailės olimpiados Vilniaus miesto etapas vyko nuotoliniu būdu 2021 m. vasario 25 d.

Olimpiados tikslas: plėtoti mokinių kultūrą bei saviraišką, rasti itin gabius vaikus ir juos ugdyti.

Miesto etape dalyvavo mokyklų 8 klasių ir I–IV gimnazijos klasių mokiniai (I etapo nugalėtojai).

Šioje Olimpiadoje dalyvavo ir mūsų auklėtinė Dominyka Lepiochina, 8b klasės mokinė, su savo kūrybiniu veiklos aplanku (I etapo individualus darbas ,,Eglė žalčių karalienė“ ir  kūrybinės veiklos aplankas, kuriame buvo paminėti kūrybinio kelio mokytojai, įvairiu metu inspiravę kūrybai, taip pat įdėtos kūrybinių darbų nuotraukos su metrikomis).

Vilniaus miesto etape individualiam darbui atlikti buvo skiriamos 3 val., Dominyka Lepiochina dirbo mokyklos patalpose. Pasirinko Maironio legendą ,,Jūratė ir Kastytis“. Mokinė kūrybos darbą atliko mišria technika ant A2 formato lapo. Individualus šio formato darbas buvo tikras iššūkis mokinei bei mokytojai, nes kūrybai šiek tiek pritrūko laiko. Taip pat pokalbis (iki 5 min.) su vertintojais buvo naujovė,  už kurį buvo galima gauti net penktadalį balų.

Mokinę konsultavo ir rengė bei aprašė dailės mokytoja Edita Kazakevičienė