Atvira nuotolinė dailės pamoka

Kovo 31 dieną vyko atvira nuotolinė dailės pamoka, kurią vedė dailės mokytoja Edita Kazakevičienė 5b klasėje.

Pamokos tema: Mišriosios technikos pažinimas, „Margučių vainikėlio“ kūrimas.

Atviros pamokos tikslas buvo supažindinti mokinius su mišriomis technikomis, prisiminti pagrindines dailės technikas: akvarelę, guašą, pieštukus, flomasterius, pastelę (kreideles), koliažą, frotažą, kalkografiją, tušą bei aptarti pagrindinius margučio piešimo principus ir taisykles.

Pamokos metu buvo panaudoti aktyvieji metodai, pokalbis ir praktinė veikla. Dailės mokytoja paruošė prezentaciją iš Edukos vadovėlio, Dailės studijos 70-71 psl. ir iš YOUTUBE video (https://www.youtube.com/watch?v=LPGSh5IPF0c)

– velykinis margutis.

Penktokai puikiai viską suvokė ir sugebėjo nuosekliai, savarankiškai dirbti pamokoje. Atliekant kūrybinius darbus mokinių kameros buvo nukreiptos taip, kad būtų galima matyti vaikų  stalus ir mokinių rankas.

Atviros nuotolinės pamokos svečiai mielai stebėjo mūsų mokyklos auklėtinius. Dailės mokytoja buvo maloniai nustebinta savo klase.

Dailės mokytoja Edita Kazakevičienė