Kūrybinės dirbtuvės ,,Šv. Velykų vainikėlis“

Kovo 29 dieną Vilniaus Pavilnio pagrindinėje mokykloje nuotoliniu būdu vyko virtualios kūrybinės dirbtuvės, skirtos pradinių klasių ir priešmokyklinio amžiaus grupės mokytojams bei 5-7 klasių vadovams. Renginio tikslas buvo skatinti pedagogų kūrybiškumą dirbant netradicinėse erdvėse, per netradicines pamokas bei lavinti  mokinių vaizduotę supažindinant su pagrindinėmis ir mišriomis dailės technikomis.

Kūrybinių dirbtuvių dalyviai buvo mokomi kurti ,,Šv. Velykų vainikėlį“. Mokytojai aptarė  artėjančių pavasario švenčių stalo papuošimą bei dekoravimo elementus. Taip pat buvo supažindinti su estetikos taisyklėmis. Visi smagiai praleido laiką bei išmoko ieškoti kūrybinių idėjų įvairiuose informacijos šaltiniuose.

Renginio organizatorė Edita Kazakevičienė

dav_soft