Dėl 5-10 klasių mokinių mokymosi nuotoliniu būdu iki mokslo metų pabaigos

Vilniaus Pavilnio pagrindinėje mokykloje 5-10 klasių mokiniams ugdymas tęsiamas nuotoliniu būdu iki mokslo metų pabaigos, vadovaujantis Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos laikinai einančios direktoriaus pareigas Jūratės Venciuvienės 2021-05-07 įsakymu V-30.

Sprendimas priimtas vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės inicijuotos 5-10 klasių mokinių tėvų apklausos, vykusios Vilniaus Pavilnio pagrindinėje mokykloje 2021 gegužės 4 dienos duomenimis.

Apklausos rezultatai:

84,2% 5-10 klasių mokinių tėvų pasisakė už tai, kad mokslo metus mokiniai baigtų mokydamiesi nuotoliniu būdu.

9,5% 5-10 klasių mokinių tėvų pasisakė už tai, kad jų vaikai mokslo metus baigtų mokydamiesi kasdieniu būdu (periodiškai atliekant mokinių testavimą), kuris būtų derinamas su nuotoliniu mokymosi būdu.

6,3% 5-10 klasių mokinių tėvų pasisakė už tai, kad vaikai mokslo metus baigtų mokydamiesi lauko erdvėse.

Parengė

Administracija