Konkursas „Aš noriu išlikti”

Konkurso „Aš noriu išlikti“ dalyviai domėjosi, kokioms gyvūnų rūšims Lietuvoje ir kodėl gresia pavojus išnykti, rinkosi vieną ar keletą gyvūnų ir juos lipdė iš įvairiausių medžiagų: plastilino, sūrios tešlos ir net sniego!

Konkurse dalyvavo moksleiviai iš daugiau nei 150 mokyklų ir pateikė 1556 darbų nuotraukas! Pagal konkurso kriterijus tris pirmąsias vietas laimėję dalyviai  gauna pagrindinius konkurso prizus, o 30 daugiausia palaikymo sulaukę darbų autoriai yra apdovanojami paskatinamaisiais prizais.

Mūsų mokyklai atstovavusiai 1b klasės mokinei Sofijai Bondarenko atiteko virš 200 balsų. Sofija  užėmė 11 vietą, o jos darbas pateko  į trisdešimtuką geriausių. Mokinės  laukia  konkurso organizatorių dovana.

Aš, pradinio ugdymo mokytoja Tatjana Vorobjova, noriu padėkoti visoms mokytojoms, kurios prisidėjo prie balsavimo. Ačiū Jums už palaikymą.

Pradinio ugdymo mokytoja Tatjana Vorobjova